Navštivte Návrh-loga.cz na Facebooku:

Odstartujte své podnikání!

Startovací balíček grafických služebOdstartujte své podnikání a ušetřete 3 000 Kč! Chcete, aby Vaše firma působila profesionálně a seriózně? Pak bude vhodné, abyste měli kvalitní logo a dodržovali alespoň základní firemní styl. Bez reprezentativního webu se v dnešní době již také neobejdete.

Přesně pro Vás máme nachystaný startovací balíček grafické a online prezentace. Váháte, proč si u nás nechat navrhnout logo a vůbec celý firemní styl včetně webové prezentace?

Startovací balíček

V ceně startovacího balíčku dostanete:

Originální logo

Ve startovacím balíčku je návrh loga v rozsahu střední varianty (Chci kvalitní logo), tedy příprava minimálně 5 kvalitních návrhů k výběru, 4 možné korekce. Předány Vám budou jak vektorové tak rastrové formáty. Licenci k užívání loga poskytujeme časově neomezenou.

Firemní styl

Návrh ucelené vizuelní komunikace firmy: vizitky, hlavičkového papíru, razítka a emailového podpisu. Dodána Vám budou tisková PDF, ze kterých tiskoviny vyhotoví ve kterékoli tiskárně.

Profesionální webové stránky

Plnohodnotný responsivní firemní web, který bude korespondovat s navrženým firemním stylem, tedy ve Vašich barvách i s novým logem. Web bude responsivní a včetně online kontaktního formuláře. Webové stránky budou napojené na redakční systém, díky němuž si budete moci snadno upravovat i rozšiřovat kompletní obsah webu.

V balíčku je uvažována jednostránková prezentace. Budete-li chtít vícestránkový web, za přípravu každé další podstránky je účtováno pouze 300 Kč. Web je možné rozšířit o nejrůznější funkce nad rámec standardního obrázkovo-textového obsahu a kontaktního formuláře, ceny jsou individuální dle požadavků.

Kontaktujte nás

Návrh-loga.cz